הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

בתולה

בתולה וקריירה
בן בתולה ששיך בדרך כלל לדרג המבצע והמארגן, ופחות לדרג המנהל. כושר הארגון והיעילות מייעדים אותו לעיסוקים רבים ומגוונים ממזכירות, רוקחות, הוראה ועד עבודה בבית חולים. היתרון הגדול שלו הוא ביכולתו לבטל את האגו והגאווה ולתת שירות נטול שיקולים אישיים. יחד עם זאת, לעיתים הוא נצמד בצורה מוגזמת לחוקים ולתקנות ולא מגלה גמישות. לכן, חשוב שיזכור שעבודה עם קבל כרוכה בפשרות. ולשכל כלל יש את היוצא מהכלל.
חייו של בין בתולה בתפקיד ניהולי, קשים עוד יותר. מכיוון שהוא מתעקש לפקח מקרוב על הנעשה ולוודא שהכול נעשה השלמות ובדרך הנכונה. הוא לעולם לא יעמוד בלוח הזמנים המקורי. מבחינה זו, הוא במלכוד. אם יניח לאנשים לפעול כרצונם, התוצאה לע תעמוד בציפיותיו ואז ימצא עצמו עובד כמו משוגע, בניסיון לתקן את הטעויות. לכן, בן בתולה הרוצה להיות מנהל, חייב להשתנות ולהבין שישנה יותר מדרך אחת להגיע לאותה מטרה.

בתולה וכספים
האופי המאורגן והאחראי של בני מזל זה,מביא אותם לנהל בקפידה את ענייניהם הכספיים. לא תתפסו אותם בחריגה מהאשראי שלהם בבנק, ובדרך כלל מנהלים רישום מדויק של הוצאותיהם הכספיות. הם עוקבים בדריכות אחר כל מבצעי ההוזלות, ויודעים היכן ניתן למצוא את העסקה הטובה ביותר. כאשר עליהם לבצע עסקה חשובה כמו רכישות דירה או בית, עושי התהליך לקחת זמן רב ממושך בהרבה מהמתוכנן, בגלל נטייתם לרדת לפרטים קטנים. בדרך כלל לא תמצאו אותם בקזינו, או בכל פעולה הכרוכה בהימור ובנטילת סיכון כספי.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני