הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

סרטן

סרטן וקריירה
הסרטן נחשב עובד נאמן ומסור. נטייתו הטבעתית להפוך כל מקום למעין בית, גורמת לו להתמסר גם למקום עבודתו. רצוי שיהיה לו שולחן רחב, עליו יוכל להציג בגאווה תצלומים של בני משפחתו. בפגישה עסקית הוא ייצא מגדרו, על מנת ליצור אווירה ביתית נעימה.
מתאימים לו מקצועות בעלי אופי טיפולי, כגון עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה. סרטן שניחן בחושים עסקיים, ימצא את מקומו בבנקאות או בראיית חשבון, בעיתות של חוסר יציבות כלכלית. אין כמוהו בשמירה והגנה על ערך כספו. כמנהל, מזל זה רואה את עצמו אחראי לעובדיו בכל מובן. הוא מצפה מהם למסירות ולאחריות, ומוכן לסלוח על טעויות שנעשו בתום לב. כשעובד נקלע למצוקה אישית, המנהל הסרטן יבחין בכך מיד וינסה לעזור לו בכל יכולתו.
הסרטן אינו משנה ואיננו מחליף לעיתים קרובות מקצוע ודרך חיים. בדרך כלל, בגיל צעיר למדי הוא מחליט על ייעודו בחיים ומתמיד באותו כיוון. לעיתים יצטרף לעסק המשפחתי.

סרטן וכספים
הסרטן חסכן ושמרן מטבעו, מנהל אורח חיים צנוע ומסתפק במועט. בשל דאגתו הטבעית לעתיד, הוא מקפיד לשריין בצד סכומי כסף לעת צרה. אותו לא תתפסו לא מוכן רכושו מובטח היטב, וחשבון החיסכון מבטיח את השקט הנפשי שלו. הסרטן מעדיף בדרך כלל עבודה עם משכורת קבועה ובטוחה. כעצמאי, הוא הולך בדרך כלל על קרקע בטוחה.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני