הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

תאומים

תאומים וקריירה
כושר הביטוי והחוש המסחרי של תאומים, מייעדים איתו לעסוק במכירה ובשיווק. בחלקלקות לשונו הוא מסוגל למכור גם קרח לאסקימוסים. כעובד, זקוק בן תאומים לחופש פעולה ולמרחב נשימה. לא מומלץ לכלוא אותו במשרד, או להיטל עליו משימות שגרתיות. תוך זמן קצר ישתעמם וימצא תירוץ לצאת החוצה לאוויר הצח.
במקום לשבץ אותו לעבודות שגרתיות, אם יוטל עליו לנהל את יחסי הציבור של המשרד לא יהיה גבול להתלהבותו ולמסירותו. אם בכל זאת הוא נאלץ למלא גוב אפור, מבחינתו, לא מומלץ להתערב לו בעבודה, גם אם ניראה שרוב הזמן הוא מפטפט ואינו עושה כלום. למרבה הפלא, המשימות שהוטלו עליו מבוצעות במלואן. הסקרנות והרצון לרכוש ידע, דוחפים אותו ללימודים גבוהים בוודאי יתלבט איזה מקצוע ללמוד, וייתכן שאחרי שנה אחת ישנה את החלטתו ויפנה לכיוון לימודים אחר. תאומים הוא הסטודנט הנצחי, זה שמבלה בה חלק ניכר מזמנו בקורסים שונים ומגוונים. תחומי עיסוק נוספים שעשויים להתאים לו: ייעוץ פיננסי (לקוחות מתקשרים להתייעץ איזה מניות לקנות או למכור, במה כדי להשקיע, וידידנו מסביר, ממליץ ומשכנע), עיתונות ונהיגה. מזל תאומים זקוק לשנות ולגוון אווירה. כעיתונאי, יוצא הוא כל יום למשימה אחת ופוגש אנשים חדשים. מנהל עצמאי, הוא יסבול מעליות וירידות במצבו העסקי כשניסה ליישם את שפע הרעיונות שמתרוצצים לו בראש, יתברר לו להפתעתו שלא כל רעיון מבריק הינו בר ביצוע. לכן כדאי שיהיה לצידו אדם בעל כושר ארגון וחוש מעשי, שיידע לאזן את חוסר הריכוז של הבוס. רק שילוב כזה יבטיח הצלחה עסקית.

תאומים וכספים
בן תאומים נוטה לבזבז כסף באופן ספונטאני. מן הראוי שיזכור לבדוק את מצב החשבון שלו מעת לעת, כדי שלא יגיע לחריגה מוגזמת בבנק. תאומים איננו זקוק לביטחון חומרי, ולכן בדרך כלל לא יצבור רכוש רב. רכושו להתבטא בניירות ערך או במניות. לממש את הנייר ולרכוש משהו יציב? לא בוער. תכונה נוספת: מעברים קיצוניים מנדיבות לקמצנות, הכול לפי
מצב הרוח המפורסם שלו.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני