הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

אריה
תחזית שנתית לבני מזל אריה – לשנת 2018

שנת 2018 מבטיחה פתרון בעיה שהתחבטתם בה בתחום העבודה והקריירה. כדי להביא לפתרון מהיר של הבעיה עליכם להגמיש את עקרונותיכם ולהתחבר לאנשים בעלי השפעה. מבחינה כלכלית לא יחול שום שינוי במצבכם לטובה או לרעה, אולם חשיבה מקורית מחוץ לקופסה עשויהלזמן לכם מיזם, שהצלחתו תזרים לכם כסף.
בתחום האהבה צפויה לכם שנה חלומית. בשורה לפנויים/פנויות, השנה הבאה עלינו לטובה תטיב אתכם, אתם צפויים לזיווג שיתאים לכם ככפפה, אולם עליכם לנהוג בטבעיות. אל תנסו להתחזות או להעמיד פנים. אין דבר יותר דוחה ופתטי מאדם המנסה ליצור לעצמו תדמית שאינה שלו. באשר לנשואים שביניכם, זוגות שהקשר ביניהם אמיץ ואינטימי ישרדו בהצלחה רבה את השנה החדשה. אולם בני זוג שהיחסים ביניהם עלו מזמן על שרטון, עלולים להיפרד השנה באופן סופי. גם זו לטובה!
באופן כללי ניתן לומר, כי השנה מעודדת החלטיות, נחרצות, שינוי והתחדשות לצד ענווה ולימוד מניסיון האחרים.
עצת הכוכבים –פתחו את היד ואת הלב "שלחו לחמכם על פני המים, כי ברוב הימים תמצאוהו…" אם תתנדבו לקהילה, אם תתרמו מכספכם וממרצכם לזולת, סופכם שתצאו נשכרים. עניין אחר, ניסיון חיים יקר מפז, לפעמים הוא מתעלה על כל ידע הנרכש במוסדות להשכלה. אל תזלזלו בו, פתחו את הראש ולמדו לקבל עצות מכל בעל ניסיון.