הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש פברואר 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

גדי
תחזית שנתית לבני מזל גדי – לשנת 2018

שנת 2018 מבטיחה הצלחה בשותפויות בכל המישורים הן העסקיים והן האישיים. זו שנה שנועדה לשותפויות ולעבודת צוות במפעלים, במשרדים בבתי ספר ובחדרי המורים. אל תירתעו מעבודת צוות, היא רק מפרה ומעשירה. באשר למישור הכלכלי צפויה איזו שהיא הטבה מינורית.
בנתיב האהבה והזוגיות, השנה הבאה עלינו לטובה, מרעיפה על כל הזוגות הנשואים ואלה שאינם נשואים – בריאות, שלווה, נחת, אושר, אהבה והבנה. פנויים/פנויות, נראה, כי בשנה הבאה תהיו מאוד מחוזרים בזכות מראכם המצודד ולשונכם הקולחת. אתם צפויים לקשרים מסקרנים עם אנשים מעניינים. אם תנהלו בתבונה את ענייניכם, השמיים הם הגבול. אל תירתעו "מפגישה עיוורת", גם היא יכולה להוליד קשר איכותי. מאידך גם אם אתם "נדלקים" על אדם שיש לכם עמו שפה משותפת, עדיין מוקדם לשמוח או לצאת בהצהרות.
באופן כללי ניתן לומר, כי השנה תרבו לצאת, לבלות ולשמוח, אנרגיה שובבה תסחרר לכם את הראש. עבור רבים מכם תהיה זו שנה של התחדשות ושינויים (גם מעבר דירה/בית בא בחשבון) אל תהססו לבטא את הפן המקורי של אישיותכם.
עצת הכוכבים –גם אם מותחים עליכם ביקורת,היזהרו בכבודם של אנשים, למרות שאתם חולקים עליהם ומתנגדים לדבריהם.הימנעו משיחות סרק, מהתפלספויות "ומטחינת מוח".