הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש מרץ 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

דגים
תחזית שנתית לבני מזל דגים – לשנת 2018

בשנת 2018 הבאה עלינו לטובה, ברכה ומזל צפויים לכם הן במישור הפיננסי והן במישור הבריאותי – פיזי. ניחנתם באינטואיציה פנטסטית לעסקים, נצלוה כדי להגדיל את מקורות ההכנסה שלכם. גם אלה שאינם מצויים בתחום העסקים, יפרחו וישגשגו השנה בתחום המקצועי, בתנאי שלא יתביישו "לשווק" את עצמם ולשקף את יתרונותיהם. דעו, כי כל מקורביכם גאים בכם ובקריירה שבחרתם, אתם עתידים לזכות בתמיכה ובעידוד לכל אורך המסלול. יחד עם זאת שימוש אינטנסיבי מדי בקשרים אישיים, עלול לקלקל יותר מאשר להועיל.
צפויה לכם שנה נפלאה מבחינה רומנטית. אתם רגשניים, פגיעים, רגשיים ו"מאוהבים באהבה", העניקו אותה אך ורק למי שמבין את גודל הברכה שנפלה לחיקו. קשר שאתם חושקים בו ידרוש מכם לא מעט ויתורים והסתגלות לאורח חיים אחר משלכם. זה תלוי בכם ונתון לשיקולכם. יתכן, כי הפעם תרצו להתגמש. זו שנה מיוחדת עבור כל אותם זוגות נשואים, שנת פריחה ולבלוב מחודשת לזוגיות. הקשר הנפשי/ אינטימי יתחזק ויתעצם.
באופן כללי ניתן לומר, כי אם תיפטרו מביישנותכם, ואם תדעו ליפול על ההזדמנויות הנכונות, תצליחו לממש את חלומכם בתחום הקריירה.
עצת הכוכבים – היזהרו מפני שרלטנים ונצלניםהן בתחום העסקים והן בענייני הלב והנפש. במידה מסוימת ניחנתם בנאיביות שאינה מעשית, לכן אל תאמינו לכל אדם, גם אם הוא מסביר פניו אליכם. בקיצור, אל תיכנעו למס שפתיים.