הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

דלי
תחזית שנתית לבני מזל דלי – לשנת 2018

בשנת 2018 הבאה עלינו לטובה, מובטחת הצלחה משמעותית לאלה מכם החפצים לעבוד קשה כדי להצליח ולהתקדם. הסתערו בכל הכוח למען הקריירה שלכם, כי אתם עתידים לראות ברכה כלכלית בכל מעשה ידיכם. דעו לכם, גם אם תיתקלו בקשיים או אם תסתבכו, יהיה מי שיחלץ אתכם. אנשים שינסו להצר את צעדיכם, ינחלו מפלה, ומי שירצה להרע לכם יינזק.
בנתיב האהבה והזוגיות. בדרך כלל אתם אנשים פופולריים, חברתיים ואהודים. קל לכם ליצור קשרים ולהתחבר לאחרים. יחד עם זאת יתכן, שמישהו שתהיו מאוד מעוניינים בו, לא יגלה בכם עניין. אל תיעלבו ואת תיפול רוחכם. אין זה מעיד על כישלון, חלילה. אנשים הם כמו דגים ביםשונים ומגוונים, אין הכרח שכולם יסתדרו עם כולם, ואין זה בלתי נמנע, כי מישהו שנהג לחזר אחריכם ולהטריף אתכם מבחינה רומנטית, פתאום "יצא מהתמונה". העניינים יסתדרו לכם ברגע שתחשבו בצורה הגיונית. שנה טובה ומאושרת לכל האוהבים באשר הם.
באופן כללי ניתן לומר, כי כל סוף הוא סימן להתחלה חדשה הן בעסקים, הן ביחסים האישיים והן בזוגיות. אם גישתכם לחיים תהיה אופטימית, תצליחו להשיג ולממש את מרבית חלומותיכם.