הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש פברואר 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

מאזניים
תחזית שנתית לבני מזל מאזניים – לשנת 2018

שנת 2018 תביא פריון רעיוני, מקוריות, יצירתיות, הצלחה ושגשוג לכל האמנים שביניכם. זו שנה מוצלחת מאוד לכל בעלי היוזמה, אם אתם שוקלים נתיב עצמאי, כדאי שתבחנו את כל העובדות בקפידה רבה. אל תהמרו על תחום שלא התנסיתם בו בעבר. השנה יושם הדגש על ההתמחות המקצועית, על לימודים גבוהים או על לימודי השלמה. תוכלו, אם תרצו, להקפיץ את הקריירה שלכם בכמה דרגות, זה רק עניין של בחירה.
נראה, כי בתחום הרומנטי לחלק מכם ממתינה אהבה חדשה ממש "מעבר לפינה",אין צורך לצאת ולחפשה מעבר להרי החושך. רק עליכם להתאזר בסבלנות ולבנות את הקשר החדש עקב בצד אגודל, בלי התנפלויות, בבקשה! לנשואים שביניכם צפויים השנה אין ספור ריגושים והפתעות – לידות, חגיגות ואפילו נסיעות לחו"ל. שימו לב, השנה יושם הדגש על ההתחזקות המשפחתית.
באופן כללי ניתן לומר, כי השנה הבאה עלינו לטובה צופנת לכם במישור האישי הרבה מאוד הזדמנויות בכל התחומים, אולם עליכם להימנע מסיכונים מיותרים.
עצת הכוכבים –התפייסו עם היריבים שלכם, ממילא מדובר בבעיית אגו ולא בעניינים עקרוניים.אל תחמיצו הזדמנויות בגלל משחקי כבוד. אל תאיימו באולטימאטום אם אין בכוונתכם להשתמש בו. מאידך, היזהרו מחנפנים המחפשים את קרבתכם, כי יש להם כוונות נסתרות. הבינו, אין מתנות חינם, לכן רצוי להישמר ממי שממהר להעניק לכם עצות חינם.