הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש ינואר 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

סרטן
תחזית שנתית לבני מזל סרטן – לשנת 2018

שנת 2018 תביא לכם הצלחה וברכה בתחום הקריירה. אם בשנה החולפת הרגשתם תקיעות, דשדוש ותסבוכת הרי השנה תצליחו למצוא את הנוסחה הנכונה לשגשוג, והקריירה שלכם תמריא. רעיון מקורי למיזם חדש שתשקיעו בו את מיטב מאמציכם וכספכם יציב אתכם חזק על מפת העסקים. מאידך, היזהרו מהצעות מפתות ומעניינים מאחזי עיניים, אל תיעתרו לעסקה ללא משא ומתן. לשכירים שביניכם מובטחים הערכה, כבוד ושכר משופר במקום העבודה. יתכן, שיוצע לכם תפקיד יותר “נוצץ” ויותר מתגמל, אולם “המחיר” שאתם עתידים לשלם יהיה “יקר”, כי הוא יבוא על חשבון הבית והמשפחה. חשבו היטב, בידכם הבחירה.
נראה, כי בתחום הרומנטי תמשיכו גם בשנה הבאה לקפוא על השמרים, תמשיכו להיאחז במוכר ובידוע, כי אתם פוחדים משינויים והתחדשויות. אם אינכם מאושרים בתוך הזוגיות שלכם, עשו משהו, אל תניחו למוסכמות החברתיות לקלקל את מאוויי לבכם. לפנויים/פנויות שביניכם, גם היכרויות אקראיות עשויות להוביל לקשרים שלא העזתם לחלום עליהם. נסו והיווכחו!
באופן כללי ניתן לומר, כי השנה תזכו לקריירה משודרגת יותר מזו שבשנה החולפת. המסגרת המשפחתית האיתנה והמגוננת תמשיך להיות בראש מאווייכם, ולמענה תילחמו באש ובמים ותהיו מוכנים לוותר גם על תהילה וגם על הכבוד.
עצת הכוכבים –למדו לקחת סיכונים, אך בתבונה, והיפרדו מהמקובעות המחשבתית.