הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש פברואר 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

עקרב
תחזית שנתית לבני מזל עקרב – לשנת 2018

שנת 2018 תביא ברכה לעמלים ולשכירים במקום עבודתם. אם תשכילו ללכת בתלם ולא לעורר מהומות סביבכם, מובטחת לכם הכרה והערכה (גם כספית) על מאמציכם ועל חריצותכם. יתכן אפילו שדרוג משמעותי במעמדכם. לחלק מכם צפויים שינויים במקום העבודה, שיביאו עמם תחושת שחרור והקלה.לאחרים מדובר בחלופה שבעבר חששו מפניה, כיוון שהיא כרוכה באחריות ובהטלת מרות. שימו לב, זו תקופה טובה להתמודדות על משרות הדורשות יכולת מנהיגות.
סכום כסף די נכבד צפוי להגיע לחשבון הבנק אם בצורת מענק או ירושה. השנה יושם הדגש על הרווחים הפיננסים. סוף סוף תוכלו לצאת "מהברוכים" הכלכליים של השנה החולפת.
בנתיב האהבה והרומנטיקה, נראה כי השנה תחפשו הרפתקאות, ואולי תשתוקקו לרעות בשדות זרים, אין כל בעיה, בתנאי שאתם מודעים "למחיר". ולרווקים/רווקות שביניכם, יתכן, כי מרוב ייאוש תרצו להחיות קשר כואב מהעבר, אל תיכנעו למשוגות לבכם. "הלבד" עדיף לכם על פני כל ניסיון פתטי של "הוצאת שלדים מן הארון". שימו לב, אנשים הדואגים לכם (חברים וקרובי משפחה) יעשו הכל כדי לחלץ אתכם מבדידותכם, כוונותיהם טובות, גם אם שיטותיהם לא לרוחכם. ולגבי הנשואים שביניכם, קשרי חברות טובים צפויים השנה להורים עם ילדיהם.
באופן כללי ניתן לומר, כי בשנה החדשה יתכן, שתצטרכו לחתום על כמה חוזים (אולי, חוזה עבודה או חוזה על מכירה/קניה של בית) קבלו החלטה נבונה ושקולה, אך מהירה, בלי הסוסים והתפלספויות עצמיות מיותרות.
עצת הכוכבים –השתדלו להתרחק מעימותים של אחרים, אל תיקחו בהם חלק אפילו כבוררים או כמליצי יושר, כי "שומר נפשו ירחק".אם נגזר עליכם לנהל משא ומתן בכל תחום, עשו זאת בתבונה ולא בהתלהמות, אסרטיביות רק תהרוס לכם את כל "העסק". אל תילחצו מאנשים המציגים לכם תנאים נוקשים. עמדו על שלכם, אבל ברוח טובה.