הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

תאומים
תחזית שנתית לבני מזל תאומים – לשנת 2018

שנת 2018 תביא לכם ברכה בכל מעשי ידיכם. צפויה שנה נפלאה עבור אלה מכם השואפים להשתלב בעולם התקשורת, בעיקר בתפקידים הדורשים הופעה ייצוגית.אחרים שעדיין מכתתים רגליםומחפשים את הקריירה המתאימה להם,טוב יעשו, אם ייכנסו לעולם השיווק והמכירות. בשנה החולפת סבלתם מהפסדים כספיים עצומים בגלל התנהלות פזיזה בשוק ההון. השנה רצוי להימנע מהשקעות בבורסה, הניחו את העניין למביני דבר, והתעסקו רקבמשהו שאתם מבינים בו, למשל, מקח וממכר ועסקים קטנים.
בתחום הרומנטי, פנויים/פנויות, נראה, שכבר הבנתם, שתצטרכו להגמיש את עקרונותיכם למען בן/בת זוג שיעניקו לכם קשר אמיץ וממושך. למרבה הצער, עם כל המאמצים, לא תצליחו להתגמש לאורך זמן, כי אין זה מטבעכם, ובכל זאת שווה להתאמץ. נראה כי שנת 2018 תהיה שנת פיוס, סליחה והבנה לכל אותם זוגות נשואים שעדיין לא מצאו את דרכם ההרמונית.
באופן כללי ניתן לומר, כי בשנה הבאה עלינו לטובה יהיה שיפור כלכלי, ודאי לאלה מכם שיתאמצו לעבוד קשה ולהשקיע.
עצת הכוכבים –היו סבלניים, גלו אורך רוח ואל תמהרו לפרוש ממיזם, שנראה כאילו הוא מסרב להמריא.בתחוםהאהבה, שיחות נפש עמוק לתוך הלילה אינן בהכרח מבטיחות, כי מצאתם את הנפש התאומה שלכם.