הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש מרץ 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

אריה

אריה וקריירה
האריה אינו נחבא אל הכלים ותמיד ישאף לקריירה, שתבליט את כישוריו הטבעיים. רבים מילדי המזל הם שחקני קולנוע ותיאטרון, או מנצחי תזמורות. בעסקים, ישאפו לטפס לעמדות בכירות בתעשייה ובמסחר. אריה טיפוסי שהחליט להקים חברה או לפתוח משרד, דבר ראשון ידפיס לעצמו כרטיס ביקור מהודר ודף קורות חיים, שכולו שבח והלל למעלותיו. האריה מתאים לעסוק גם באמרגנות, כפיצוי על כך שמסיבות שונות אינו מופיע בעצמו על הבמה. כמנהל, בן מזל זה אוהב להנחית פקודות כלליות ומצפה מעובדיו שיבינו את כוונתו. ירידה לפרטים מייגעת אותו. למעשה, עצם נוכחותו במשרד נראית לו מיותרת.
מרכז ההתרחשות היא הישיבה שאותה הוא מזמן מפעם לפעם, כשכולם ישובים סביב השולחן ומצפים למצוא פיו. הוא מכתיב מדיניות כללית וכדאי שכולם יקשיבו בדריכות, כי הוא לא מתכוון לחזור פעמיים על דבריו.אריה במעמד זוטר במקום עבודה, לא ינוח ולא ישקוט עד אשר יקבל את המעמד ותשומת הלב לה הוא ראוי, לדעתו בדרך כלל יציע תוכניות נועזות ומקוריות להרחבת הפעילות בעסק. לעיתים יעזוב מקום עבודה, כי לא מבינים אותו.

אריה וכספים
האריה נדיב מטבעו, אוהב לבזבז וכשהוא קונה משהו, זה חייב להיות באיכות הטובה ביותר. להתהלך בחוצות העיר עם הרכישה החדשה. זו חוויה מסעירה לא פחות מאשר עצם הרכישה. לכן, מסוכן לתת לאריה כרטיס אשראי ביד עם חשבון הוצאות פתוח. מעבר לכך, מזל זה להוט להמר הן בעסקים והן בהימורים נטו. מוטב שלא ילך לבדו לקזינו. אם יפסיד, הכבוד לא ירשה לו לעזוב ואז הוא עלול להיכנס למאבק חסר סיכוי עם גלגל הרולטה.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני