הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש דצמבר 2019

[the_ad id="7388"] [the_ad id="7401"]
(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

גדי

גדי וקריירה
בכל עבודה ובכל תחום עיסוק ממנעמי העולם הגדול ליצירת סדר ושיטה. הגדיים שולטת הכוונה ליצירת ביסודיות ובהתמדה. יש להם כושר מצטיינים בסבלנות יעילות ביסודיות לטפל, והם לא יניחו לעניינים להסיט את ממטרתם. הם מוכשרים לעסוק בתפקידי ולחינוך הם רואים את עצמם מביאים תועלת בתחום ההוראה והחינוך. המשמעת העצמית מאפשרת גם להשתלב במסגרת בשורות הצבא או המשטרה, שם לאט ובהדרגה לעמדות פיקוד בכירות, המקום הטבעי שאליו נשואות עיניהם . החשיבה האנליטית והמסודרת מביאה גדיים רבים לתחום המדע והמחקר .אך בכל תחום שבו יעסיקו, יתעקשו להתמודד עם הבעיות הקשות ביותר, שפתרונן מחייב התמדה והשקעה. כשכירים כמעט ולא יחסירו יום עבודה, גם אם אינם חשים בטוב . גדיים יטפסו כעבור שנים רבות לעמדה בכירה, במקום העבודה בו החלו בתפקיד זוטר. כמנהלים, יש להם נטייה לגלות גישה סמכותית של “אני יודע הכי טוב מה נכון .”גישה זו, ככל שהיא מקוממת את מי שמסביבם, מבוססת על הניסיון העצום שצברו בתחום שבו הם עוסקים שנים רבות ובהתמדה. כמנהלים יתבעו לעצמם יחס של כבוד מצד הכפופים להם, ולא יבחלו בשום גינוני טקס שימחישו את מעמדם הרם. לגדיים משיכה טבעית לטקסים ולמדים. מבחינתם, אחידות הלבוש היא היוצרת את המשמעת החיונית להצלחת הארגון.

גדי וכסף
הגדיים עסוקים בדרך כלל בתכנון לעתיד. לפיכך הם נוטים לכלכל את צעדיהם בזהירות, ולחסוך לקראת ימים פחות טובים. לא תימצאו אותם מהמרים או מבזבזים כספים. בדרך כלל ישקיעו את מיטב כספם בפיתוח הקריירה או התחום שבו הם עוסקים. בדרך כלל, הם מתמקדים בתחום אחד, ועליו יהיו מוכנים להוציא כספים רבים. ממש מפתיע כמה כסף הם מוכנים להשקיע במה שיקר לליבם או אז נעלמת הזהירות והשמרנות האופיינית להם. חשוב שיזכרו שלאנשים הקרובים אליהם תחומי עניין וצרכים משלהם, וגם אלה ראויים להתייחסות.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני

[the_ad id="7338"]
[the_ad id="7377"]