הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש מרץ 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

דגים

דגים וקריירה

במפתיע, אני צבא רבים הם בני מזל דגים, הנחשב חולמני ולא מעשי. אולי ברוח הפסוק "כי בתחבולות תעשה לך מלחמה". דגים רבים עוסקים בתחומים הטיפוליים ועובדים בבתי חולים. בן דגים מסוגל לשרוד בתנאים מיוחדים ולא נוחים (בתי משוגעים,בתי סוהר). זאת, מתוך תחושת שליחות . לדגים יש נטייה עזה לאמנות ולמוסיקה, ורבים מהם משמשים מורים למוסיקה. כשכירים, בני מזל זה מוכנים לתת מעצמם מעל ומעבר. כשצריך מתנדב למשימה קשה, הם יהיו הראשונים. כמנהלים, ישנם שני טיפוסי דגים מנוגדים לחלוטין: הרודן, שמנהל את העסק ביד ברזל והמנהל הגמיש והמפוזר, זה שמתנהג בחביבות לעובדיו ולעיתים אף מתנצל על כך שעליו להנחית עליהם הוראות.

דגים וכסף

לדגים יש יחס מנוגד ומוזר לכסף ולרכוש. מצד אחד, הם אוהבים להתפנק (ואיך אפשר להתפנק ללא כסף). מצד שני, הם רוחשים בוז עמוק בכל מה שנחשב חומרי וגשמי. הם היו מעדיפים עולם על טהרת הרוחניות, לכן ירגישו אשמה כאשר עליהם לגבות כסף או להעלות מחירים. בדרך כלל, חסרה להם הבנה נכונה בכל הנוגע לשווי כספי של מוצרים שונים. בעסקאות חשובות מוטב להניח לצד השני לנהל את העניינים. אלה מהם שרכשו ניסיון עסקי, ישלבו הרבה אינטואיציה בביצוע צעדים כלכליים שעשויים להתגלות כמבקרים. בני דגים חשופים להונאות , רמאויות ושאר מקרים של חוסר מזל, ועליהם להיזהר שבעתיים. עם זאת, לעיתים מבלי להתאמץ, נופלות לידיהם הזדמנויות כלכליות שחשוב שינצלו אותן ללא תחושות אשמה. לעיתים, יכול להיות בכיסם סכום כסף גדול ולאחר יום להיעלם, מבלי שיהיה להם הסבר לכך. בדרך כלל, נוטים הדגים לבזבז כספים על חפצי נוי, חפצי אמנות וביקורים אצל יועצים למיניהם .

בברכת הצלחה, מזל אהרוני