הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש אפריל 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

דלי

דלי וקריירה
בדרך כלל, דליים שאופים לעצמאות. הם שונאים שמישהו עומד להם על הראש ואומר להם מה לעשות. כשכירים, הם זקוקים לחופש ולמרחב, ורצוי שלא להתערב בעבודתם. בכל אשר יפנו, ישאפו לחדש ולפרוץ דרכים בלתי נודעות. הם מתאימים לעסוק בתחום המדע והמחקר, אבל הם בתקשורת. חלקם יבטאו את עצמם בתחומים הקשורים לעבודה סוציאלית. כמי שמודרכים עליו השאיפה לצדק חברתי, תמצאו אותם בארגוני סיוע לאוכלוסיות נחלשות או מדוכאות. מתאים לבני מזל זה לעסוק גם בתחום המחשבים או הטכנולוגיה החדשנית ביותר. דלי בעמדת ניהול איננו נוטה להיות סמכותי ותקיף עם עובדיו. דלתו תהיה פתוחה בפניהם, ובמיוחד ישמח לשמעו הצעות ורעיונות חדשים ומקוריים. במשרדו תמיד יהיה המכשור החדיש ביותר. דליים עובדים בשעות בלתי מקובלות. אם כל האחרים נוהגים לישון בלילה ולעבוד ביום, סביר שהם ינהגו להיפך. אין דבר הגורם לדלי סיפוק גדול יורת מאשר רעיון ייחודי אותו הגה. הוציא לפועל ועתה הוא רואה כיצד כולם מחקים אותו.

דלי וכסף
לדלי שיגעונות ותחביבים רבים, עליהם ישמח להוציא את כספו. יחד עם זאת, הוא מציאותי ומסוגל לחסוך אותו לטובת מה שניראה בעיניו חשוב. הדלי הנשוי נוטה להפריד בין חשבונות הבנק ושל זוגתו. "כל אחד אחראי לעצמו", יאמר. כמה אופייני, שגם במסגרת מחייבת הוא עדיין רואה את עצמו כנבדל מהפרטנר / ית שלו. הוא מסוגל להוציא כסף על מסע הרפתקאות במיוחד לפינה נידחת בקצה העולם, לעומת זאת לחסוך ולקמץ בהוצאות בחיי היום יום.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני