הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש מרץ 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

טלה

טלה וקריירה:
טלה הינו טיפוס עצמאי גם בעסקים הוא חסר סבלנות ושואף להגיע להישגים מהר ככל האפשר. גם אם יש צורך בשיתוף פעולה, בדרך כלל יעדיף לפעול לבד, ובכל מקרה יזקוף את ההצלחה לזכותו. אם טעה או ניכשל, לא ייכנס לדיכאון אלא יתאושש במהירות ויפנה לכיוון חדש. כעובד, הוא חרוץ ופעלתן, כמעט ואיננו חולה ולא ידוע מה פירושה של בטלה. טלה אינו מקבל סמכות בקלות. מנקודת המבט של הבוס הוא עלול להיחשב חצוף, אך הוא האחרון שייבהל מבעלי עמדה וסמכות. במקום עבודה חדש הוא ילמד בתוך זמן קצר את הוותיקים, כיצד יש לעבוד מהר וביעילות. טלה שאיבד עניין במקום העבודה, לא יהסס לקום ולעזוב. כמנהל, הטלה אינו חושש מנטילת הימורים וסיכונים מנהל שנמצא רוב הזמן במחיצת עובדיו, עלול להשניא את עצמו עליהם. תחומי העיסוק המועדפים: צבא, ספורט, הנדסה וכן תפקידים הדורשים כושר ניהול ועצמאות.

טלה וכספים
טלה אוהב להמר ולהסתכן, לפיכך לא יהסס להשקיע כסף בפרויקטים חדשים, שהרווח שלהם איננו מובטח גם אם עליו להיכנס למחויבות כספית, או לקחת הלוואה מהבנק. לכן, הוא צפוי לעליות ולירידות תכופות במצבו הכלכלי. גם כשירוויח לא יסגור את הכסף בתוכניות חיסכון ארוכת טווח, אלא ישקיע אותו מתוך ציפייה להגדיל את הרווח.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני