הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש ינואר 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

מאזניים

מאזניים וקריירה
בני מאזנים מוכשרים לעסוק במקצועות רבים. חוש הצדק שלהם וכושר הביטוי והנאום, מיידעים אותם לעריכת דין, או למקצועות הכרוכים במגע עם קהל. הם אינם בנויים לעבודה במקום קטן וסגור. תחום נוסף הוא הדיפלומטיה והפוליטיקה בן מאזניים מסוגל להתייצב למסיבת עיתונאים כדובר של אישיות חשובה, ולהדוף בהן וברהיטות את כל השאלות המטרידות. כאשר הם בתפקיד ביצועי,הם נהנים במיוחד מכובד הנושאים וההחלטות שעליהם לקבל. כמנהלים, יזמנו ישיבות רבות של הצוות. לדיונים ארוכים אל תוך הלילה ולשמיעת כל קשת הדעות בנושא העמוק על הפרק. בני מאזניים מתאימים הם גם לעסוק בארכיטקטורה ובעיצוב פנים. נטייתם הטבעית לאמנות תסייע להם לעסוק ובתחומי תיווך הקשורים לאמנות וניהול גלריה וכדומה. אם הם עובדים בתקשורת האלקטרונית, בדרך כלל יעדיפו את התוכניות היותר רציניות. חלקם ימצאו את ייעודם המקצועי בתחומים טיפוליים , בעיקר פסיכולוגיה או עבודה סוציאלית. רבים מבני מאזניים עוסקים בספורט, כיוון שהתחרותיות והעימות עם היריב המתאים לאופיים .

מאזניים וכסף
בני מאזניים מגלים יחס הפכפך לכסף. לעיתים יבזבזו איתו ברוחב לב, ולעיתים ישמרו עליו בקנאות . יש להם נטייה להתנהג באופן הפוך ממי שאיתו בהם נמצאים ברגע נתון. בחבורה הוללת ובזבזנית, יגבר אצלם חוש האחריות והם ישמרו על כספם . לעומת זאת, בחברתו של מי שידו קפוצה, הם עשויים לגלות פזרנות מפתיעה ולבזבז סכומי כסף גדולים בתוך זמן קצר. כאשר בן מאזניים רוכש משהו, חשוב לו לדעת שהמוכר לא עבד עליו . מכיוון שאין הוא יודע לעמוד על המקח, הוא שואל בדיפלומטיות את המוכר שאלות שונות ומשונות, שנועדו בעיקר להרגעת מצפונו .

בברכת הצלחה, מזל אהרוני