הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש מרץ 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

עקרב

עקרב וקריירה
כושר העבודה העצום של העקרב, עושה אותו מבוקש למקצועות רבים. המשיכה הטבעית שלו אל הסודי והנסתר, מייעדת אותו לתחומים כמו ריגול, מודעיו וקרימינולוגיה. הוא עושי גם להיות חוקר פרטי מעולה. יתאימו לו גם מקצועות צבאיים בעיקר בתחום הימי.
המעורבות הרגשית של העקרב מושכת אותו גם למקצועות הקשורים לפסיכולוגיה או רפואה, בעיקר כירורגיה וניתוח. יחד עם זאת, לא תמיד מומלץ לבני מזל זה לעסוק במקצועות אלו, כיוון שבדרך כלל אינם מסוגלים להפריד בין הרגשות שלהם לבין מי שבאים איתם במגע.
לעקרב צפויה הצלחה בתחום הבמה והריקוד, בעיקר אם ישכיל להפוך את הבעירה הפנימית שלו לכוח יצירתי בונה. כשכיר, העקרב מסור מאוד לעבודתו ותמיד יתנדב לעמוד בקו האש. כמנהל, הוא עלול לגלות יחס נוקשה ובלתי מתחשב כלפי עובדים שאינם עומדים בקריטריונים שלו, בכל הנוגע להשגת מטרות העסק.

עקרב וכסף
לעקרב יחס משונה למדי לכסף ולכוש. מצד אחד, חשובה לו מאוד היציבות הכלכלית, והוא ישקיע מאמץ רב בהשגתה. מצד שני, הנטייה להרס עצמי עלולה לסבך אותו בהתמכרויות שונות, מהימורים ועד סמים, שבהם הוא עלול להפסיד את מיטב כספו. מוטב לבני מזל זה להתרחק מאורח החיים כבלייני והבזבזני, מכיוון שאין הם מכירים שום מוצא של כבוד מהסבך. מומלץ לעקרבים להישאר שכירים, מה שיבטיח להם שלווה ורוגע כאשר המשכורת הקבועה נכנסת לחשבון הבנק שלהם. אם הם בכל זאת מחליטים לפצוח עסק עצמאי, עליהם להיזהר מפני הנטייה לקבל החלטות מרחיקות לכת. עקרב נוטה להיכנס למצבים מסוכנים מבלי להיות מודע לכך. לכן, אם נחל הצלחה עסקית, כדאי שייתן למישהו אחר לנהל את כספו. הוא עלול לבצע פעולות, שבבת אחת יהפכו את הקערה על פיה ויעבירו אותו מהצלחה לכישלון.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני