הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ חודשי מעודכן לכל המזלות

לחודש מרץ 2020


(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

שור

שור וקריירה
החוש המעשי של השור מביא אותו לעסוק במקצועות כמו ניהול כספים, אשר יבטיחו לו הכנסה קבועה ויציבה. בדרך כלל, הוא אחראי ומסור לעבודתו וידאג לשמור על האינטרסים של מקום העבודה. השור אוהב מוסיקה ואמנות, ויעדיף לעסוק לפרנסתו בתחומים אלה.
בשל מיזגו הנוח בדרך כלל, היא נחשב עובד מסור ונאמן, אך לא מומלץ לנצל זאת ולטפס עליו. מדוע! כי הוא עלול להתפרץ בבת אחת וללא התראה מוקדמת, בעיקר אם פולשים לתחומו ומנסים לכפות עליו משהו בניגוד לרצונו. השור הוא חסיד הנוחיות וההרגל, ולא יהסס לקום ולעזוב את מקום עבודתו, אם השתכנע שהתנאים אינם הולמים אותו. שור המגיע לתפקידי ניהול, ישתדל לטפח אווירה הרמונית וידידותית במקום העבודה. בדרך כלל יעדיף רעיונות וכיווני התפתחות שכבר הוכיחו את עצמם, וסביר שידחה כל רעיון חדש ומקורי שיש בו סיכון. לא בקלות ניתן לרכוש את אמונו. מי שעובד אצלו יצטרך לעבור מבחנים רבים, עד שהשור ירגיש מספיק בטוח לסמוך עליו בעיניים עצומות.

שור וכסף
השור זקוק לביטחון ויציבות. לכן יעדיף מקום עבודה קבוע עם משכורת יציבה, ירכוש בית או מקרקעין. בדרך כלל אין השור רוכש מה שהוא אוהב, אלא מה שצריך. חושיו המעשיים מנחים אותו לבצע את הרכישה הטובה ביותר. הוא לא יהסס לערוך סקר שוק, כדי לוודא שעשה שימוש נכון בכספו, וקנה את המוצר הטוב ביותר. אין הוא מעוניין ברכישה מפוארת ומנקרת עיניים, אלא משהו סולידי ויציב. כמשקיע בבורסה, יעדיף השור את המניות הסולידיות והבטוחות. הוא לא יסלח לעצמו, אם יפסיד כסף כתוצאה מהימור לא מחושב. לא קל לשכנע אותו לצאת למסע קניות. ספה חדשה? מה רע בספה שיש לנו? לעומת זאת, מפתיע באיזה קלות יוציא השור כסף, כדי לרכוש יצירת אמנות או עציץ נאה.

בברכת הצלחה, מזל אהרוני