הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ שנתי מעודכן לכל המזלות

[the_ad id="7388"] [the_ad id="7401"]
(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

השנה הבאה עלינו לטובה מרעיפה אנרגיות חלומיות ליוצרים, לאומנים ולאנשי הרוח שביניכם. נראה, כי השנה בניגוד לשנים הקודמות הדברים מסתדרים לטובתכם ללא מאמץ גדול לצורך שיווק או פרסום. שנה מוצלחת ומאתגרת גם לאוהבי המסעות והטיולים שביניכם המעדיפים לנדוד על פני הרביצה בבית. נראה, כי בתחום הרומנטי תתקשו לפתח מערכת יחסים חדשה, כל עוד אתם גוררים אתכם את זנבותיו של הקשר הקודם. השנה החדשה תעניק לכם הזדמנות ל”סגור חשבון” עם זיכרונות העבר, ולפתוח “דף חדש” מול אופק צבוע בשלל גווני הקשת. באופן כללי ניתן לומר, כי השנה צפויה לכם הצלחה באשר תהיו ועם כל מי שתיפגשו, אולם עליכם לשים לבכם לכך, כי לא כולם ניחנו בחוש הומור זהה לשלכם, לפיכך כדאי לכם לוודא, כי “חיציכם המושחזים” יפגעו במטרות הנכונות כדי שלא תפילו חללים אחריכם.

עצת הכוכבים – אל תמהרו להשליך פריטים המשרתים אתכם מזה זמן רב, התחליפים שתמצאו לא מתקרבים באיכותם לאלה הישנים. עדיף שתזמינו בעל מקצוע כדי שיתקן וישפץ אותם מאשר שתסתכנו בהוצאות רבות וברכישת חפצים חדשים בלתי עמידים.

פתגם עבורך – אמנות האהבה היא בעיקר אמנות ההתמדה, אהבה היא כמו אש או שהיא לוהטת או שהיא שורפת, האהבה היא כמו אוצר – קשה למצוא קל לאבד. (אלברט אליס)

* התחזית הנה כללית ומתייחסת למיקום השמש במזלות בלבד.

[the_ad id="7338"]
[the_ad id="7377"]