הורוסקופ מעודכן לכל המזלות

הורוסקופ שנתי מעודכן לכל המזלות

[the_ad id="7388"] [the_ad id="7401"]
(*) הפרשנות האסטרולוגית, כפי שמוצגת באתר, הינה חלקית. השפעות נוספות פועלות במפה האישית של כל אחד ואחת מכם. ההתייחסות היא למיקום השמש במזלות בלבד.

שנת 2018 עבורכם היא שנה אופטימית ומלאת חביבות וחן כמעט בכל התחומים, בתנאי שתתרחקו מקנאים ומבעלי אנרגיות שליליות. צפויה לכם נסיקה משמעותית בתחום הקריירה והפיננסים. כמו כן השנה תגלו, כי כל פעילות פילנטרופית, כמו סיוע לזולת ולקהילה, תתרום רבות לאישיות שלכם. תחזק את ביטחונכם העצמי, תעשיר אתכם ותעניק לכם סיפוק עצום. גם השנה הנושא החברתי ייטול חלק די נכבד משעות הפנאי שלכם לצד תרומתכם האדירה לזוגיות ולמשפחה.
שנת 2018 הבאה עלינו לטובה, מבשרת בריאות, לידות (במזל טוב) והתרחבות משפחתית. זו שנה המדרבנת להתמסדות אם באמצעות נישואים פורמליים או באמצעות חוזים. חלק די נכבד מכם יעדיף “לעזוב את השטויות” לקבל החלטה אמיצה ולהתחתן. פנויים/פנויות, צפויה לכם שנה מאתגרת. הילחמו כדי לזכות במי שאתם אוהבים, ואל תיכנעו לקשיים. את כל שרשרת אי ההבנות בתחום הזוגיות תוכלו לפתור באמצעות שיחה מלב אל לב.ועוד מספר עצות חכמות הן לנשואים, הן לרווקים ולכל מי שאוזנו כרויה- אל תזלזלו באהבה, אל תיקחו סיכונים שאינכם חייבים לקחת. זכרו, כי השקר המוצלח ביותר הוא האמת. גלו עניין בעיסוקיו של בן/בת הזוג, ואחרונה חביבה – תשומת לב היא בסיס איתן לזוגיות טובה.
באופן כללי ניתן לומר, כי השנה כל מי שאתם בוטחים בו, לא יאכזב.אדם שאתם תולים בו תקוות לעזרה, יעניק לכם מטובו. הסיוע שלו יגיע בדיוק בעיתוי הנכון מבחינתכם. השנה גם תצליחו לקשור קשרים עם “אנשי מפתח בחלונות הגבוהים”, כאלה העשויים לקדם אתכם בעולם העסקים.
עצת הכוכבים –חפצים שהתכוונתם להשליך עשויים להביא תועלת לאחרים. כל שתעניקו השנה בנדיבות יחזור אליכם כפל כפליים. גלו חמלה, יכולת הכלה וסליחה כלפי אלה שעדיין אינכם מבינים אותם, את התנהגותם או את התנהלותם כלפיכם. יבוא יום גם ההתפכחות שלכם תגיע.

[the_ad id="7338"]
[the_ad id="7377"]